6 karstākās un aktuālākās apavu tendences

Kura sieviete gan nesapņo par jauniem apaviem, pat ja no to daudzuma skapis jau teju vai lūst, vai ne? Labās ziņas ir tādas, ka šosezon nav jābaidās izvēlēties nepareizos, jo apavu modes pasaulē dominē formu, modeļu un materiālu daudzveidība, kas nozīmē, ka plašas izvēles iespējas tiek piedāvātas ikvienai gaumei. Neatkarīgi no tā, vai dodat priekšroku vieglām laiviņām, augstiem papēžiem, sportiskā stila apaviem vai varbūt īpaši spilgtiem modeļiem futūrisma noskaņās, šopavasar garlaicīgi nebūs, jo aktuālākās apavu tendences iet roku rokā ar mūsdienīgu dizainu un funkcionalitāti.

Zempapēžu laiviņas

Šajā sezonā noteikti ir aktuālas smalkas zempapēžu kurpes ar spicu vai nedaudz noapaļotu purngalu.

Tās var būt siksniņkurpes, laiviņas vai sandales; galvenais, lai, šos apavus uzvelkot, sieviete sajustu savu iekšējo balerīnu.

Futūrisms

2015. gada pavasarī atskatāmies uz 60. gadu futūrismu.

Sākot ar grafiskām apdrukām un oriģināliem rotājumiem, līdz pat formu ģeometrijai un netradicionālām krāsu pārejām – aktuāls ir itin viss, kas spīd, izceļas un ir pamanāms.

Kurpes bez mugurpuses

Ja šosezon vēlies ieturēt minimālistisku stilu, tad iesakām izvēlēties kurpes bez aizmugures siksniņas jeb mules.

Šobrīd tik aktuālo 90. noskaņa kopā ar minimālismu radīs šiku un modernu iespaidu.

Vēl augstāki papēži

Jaunajā sezonā kurpju papēži kļūst vēl augstāki un platformas – vēl stingrākas. Tas padara staigāšanu stabilāku un dejošanu jautrāku, turklāt, kā zināms, arī izskatās patiesi sievišķīgi.

Sportiski apavi

Sportisko apavu tendence ikdienas garderobē savu aktualitāti nav zaudējusi, un šķiet, ka vismaz vēl kādu laiku arī nezaudēs. To nosaka plašais un gaumīgais piedāvājums un komforts, ko sniedz sportiskā stila apavi. Atliek vien izvēlēties īstos apavus ikdienai, sportam vai aktīvām brīvdienām.

Zābaciņi ar papēdi

Jau pavisam drīz varēsim teikt ardievas zābakiem, taču, kamēr dzestrie pavasara rīti un lietainās dienas sevi vēl liek manīt, ir vērts pieturēties pie pārbaudītām vērtībām – komfortabliem un mūsdienīgiem puszābakiem uz neliela papēža vai platformas, kas nenoliedzami izskatīsies lieliski uz pavasarī plaukstošās pilsētas fona.