Pavasara modes aktualitātes

Šajā pavasarī modes tendences rosina justies ērti un sievišķīgi, veidojot drosmīgu un vienlaikus izsmalcinātu tēlu. Militārie, safari, sportiskie un džinsa stila akcenti vienmēr ir aktuāli. Tagad ir iespēja tos variēt visas sezonas garumā, papildinot garderobi ar sievišķīgiem elementiem. Volāni, caurspīdīgas detaļas un elegantas formas koptēlam piešķirs pavasarīgu vieglumu.

1. Militārais spēks. Dinamika, drosme un pārliecība par sevi ir šī pavasara un vasaras modi raksturojošās tēmas apģērbā. Militārais stils radīs spēcīgas un uzņēmīgas sievietes tēlu. Jaku un svārkus var kombinēt ar brīvā laika apaviem, sniedzot papildus komfortu ātrajā ikdienas ritmā. Somiņa, kā viens no svarīgākajiem aksesuāriem, tāpat kā iepriekšējā rudens/ziemas sezonā ir kantaina. Nelielais izmērs ļauj līdzi ņemt tikai nepieciešamāko.

2. Safari elegance. Safari stils var būt spilgts un pamanāms, izmantots visās komplekta detaļās, bet var būt tikai nojaušams, neliels akcents. Mugursoma – roku brīvībai, metāliskā krāsa – aktuāls akcents. Trencis ar divrindu pogām, balināti džinsi, brīva blūze un apavi uz platformas ir moderns un 2017.gadā aktuāls komplekts.

3. Sportiskais šiks. Sportiskais stils ir kļuvis par izsmalcinātu ielu stilu. Bikšu svārki/šorti ar sportiski elegantiem apaviem un somu būs lielisks komplekts, lai justos ērti un sievišķīgi vienlaikus. Pasteļtoņi – jo īpaši – rozā un pelēkie rada svaigu un vieglu noskaņu.

4. Denim Trend. Džinss turpina savu uzvaras gājienu arī šajā sezonā. Kombinējot ar aktuālām detaļām, veidosies radošs un mūsdienīgs tēls. Pavasara jaunums – viss komplekts var būt no viena materiāla, vienā krāsā un rakstā. Tāpēc droši var valkāt aktuālās džinsu bikses kopā ar džinsu krekliem, jakām, kā arī apaviem somām un pat cepurēm. Lai koptēlam piešķirtu odziņu, papildini savu garderobi ar asimetriskām, caurspīdīgām vai izšūtām detaļām.